Hero Zero

Publikowana przez niemieckie studio Payata gra przeglądarkowa MMO Hero Zero jest opartą na flash produkcją o superbohaterach. Jak inne tego typu gry tak i Hero Zero posiada szeroki wachlarz opcji jeśli chodzi o personalizowanie naszej postaci. 
Jednak jeśli pograć w nią pewien czas to łatwo można zauważyć, że gameplay pozostawia wiele do życzenia. Gracz ma możliwość uczestniczenia w różnych misjach.
Misje można podzielić na dwie kategorie: misje na czas i te związane z walką. 
Zaczynamy od skromnej postaci, która ciężką pracą musi sobie wyrobić reputację u innych. 

Głupie jest to, że musimy rozmawiać z naszymi sąsiadami o ich dniu, aby zrozumieć ich nastrój, albo co najśmieszniejsze będziemy pomagać ustawiać trampoliny, aby pomóc unikąć upadku innego graczowi, który został uwięziony na jego dachy (że niby pomagał naprawić antenę satelitarną) – no dobra może to i jakieś aspekty społecznościowe, ale Payata chce skupić się tylko na niszy dziecięcej?


W grze Hero Zero każdy gracz ma po osiem slotów w postaci na sprzęt typu płaszcz, szlafrok, sandały a nawet suszarka do włosów – w sferze humorystycznej nie można narzekać na ową produkcję. Podstawowe statystyki postaci mogą zostać podniesione za punkty, które otrzymujemy za każdym nowym poziomem. Jednak ci bogatsi gracze za prawdziwą kasę mogą nieźle podrasować swoją postać.

Ogólnie rzecz biorąc gra mmo Hero Zero jest dość zabawną grą casualową, nie do grania całymi dniami. Gra jest słaba, biorąc pod uwagę strasznie proste mechaniki walki, wydaje się być kierowana przede wszystkim do małych dzieci, albo mało wymagających starszych graczy. Nie sądzę, aby ktoś na nią wydał więcej niż złotówkę, ale sprawa jest prosta, każdy lubi to co lubi, a Wam i tak życzę miłej gry.
Komentarze